VIP Transfer Hizmetleri

Kurumsal

Assist Comfort Travel İstanbul merkezli şehiriçi transfer firması olmasına rağmen sizleri şehirler arası yolculuklarınızda da istediğiniz şehirler’e ulaşımınızı sağlıyor. İstanbul içerisinde belirtmiş olduğunuz adresten gidecek olduğunuz şehirdeki adres’e kadar profesyonel şoförlerimiz ve üst seviye donanımlı vip araçlarımız konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşımınızı sağlıyor. Seyahati en rahat şekilde yaşayın. yolculuğunuz sırasında Sosyal ortama karışmadan, seyahatinizi korkmadan yaşayın.

Neden Biz

Assist Comfort TRAVEL olarak İstanbul’a gelen siz özel misafirlerimizin havaalanı transferlerini, iş seyahatlerini, turlarını en konforlu ve en güvenilir şekilde sunmaktayız.

Hakkımızda

Assist Comfort Travel Agency 2014 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Ülkemiz coğrafyasının en yoğun turizm bölgelerinde son model konforlu Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter araçlarındaki profesyonel sürücüleri ile 7/24 hizmet alıp güven duyacağınız bir firmadır.
Başta İstanbul olmak üzere; Türkiye’nin her ilinde transfer ve tur hizmeti veren, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir kuruluştur.
Assist Comfort Travel Agency Türsab A sınıfı belgeli seyahat acentasıdır. Türkiye sınırları içerisinde bağlı bulunduğu bakanlık ve yasalar çerçevesinde tüm Dünya ülkeleri için otel rezervasyonları ve uçak bileti tedariği hizmeti de verebilen sayılı kuruluşlardan biridir.

TURLAR

Doğal güzelliklerini ve Tarihini merak ettiğiniz yerleri görmek daha Güvenli, Konforlu ve Keyifli.Günlük veya Haftalık olarak düzenlediğiniz programınız için vip konforlu araçlarımız ile hizmetini verdiğimiz turlarımız da görmediğiniz birçok yeri Keyifli ve güvenli şekilde gezebilirsiniz.

TUR PROGRAMLARI

* İstanbul Şehir Turları
* Şile Ağva Günlük Turları
* Sapanca, Maşukiye, Kartepe Turları
* Bursa Uludağ Turları
* Bolu Abant Turları
* Kapadokya, Ürgüp, Göreme Turları
* Trabzon, Uzungöl Turları
* İzmir Selçuk
* Meryem Ana turları
* Bodrum Turları
* Antalya, Kemer Turları


Günlük olarak basta İstanbul ve İzmir çıkışlı olmak üzere Türkiye’nin her bölgesinde Vip Tur Hizmetlerimiz mevcuttur. Bilgi almak ve Rezervasyon yapmak için istediğiniz saatte bize ulaşabilirsiniz.